Nieuws

De dames van BBC Lokeren organiseren voor het eerst een spaghettislag op zondag 24 maart 2019.
Prijs volwassenen: 12€
Prijs kinderen: 8€
Inschrijving op bbclokeren.be/spaghettislag
Klik hier voor info & inschrijvingen.
Op vrijdag 22 februari organiseren wij onze 12e BBC-quiz.
Heel wat vragen over: actualiteit, film, muziek, aardrijkskunde, geschiedenis, sport, varia, kunst, literatuur, natuur, toerisme, ...
Voor iedereen is er een prijs voorzien!
De quiz zelf gaat door in Waasmunster.
Klik hier voor info & inschrijvingen.
De kerststage zal doorgaan op donderdag 27 en vrijdag 28 december 2018.
Een 2-daags basketbalkamp georganiseerd door BBC Lokeren van 9u30-16u.
Online inschrijvingsformulier
Klik hier voor info & inschrijvingen.

Wedstrijden deze week

van 13-06-2019 t.e.m. 26-06-2019

Wedstrijden volgende week

van 20-06-2019 t.e.m. 26-06-2019

Clubinfo

Onze club bevindt zich op onderstaand adres:
Sportlaan 2
9160 Lokeren

voorzitter@bbclokeren.be

Uitrusting seniors: groen - groen
Uitrusting jeugd: groen - groen

Trainingsuren: zie ploegen

72 spelers
10 coaches
8 ploegen
49 jaar

Ploegen

Dames

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

11-08-2019 15.00: BBC Olympia Denderleeuw B - Dames  
23-08-2019 19.00: Dames - BJM-Gembas Knesselare A  
30-08-2019 19.00: Dames - Amon Jeugd Gentson C  
01-09-2019 : Sgolba Aalter A - Dames  
13-09-2019 19.30: Dames - Sgolba Aalter A  
21-09-2019 16.00: Koninklijke Sint-Niklase Condors A - Dames  
28-09-2019 16.30: Amon Jeugd Gentson C - Dames  
12-10-2019 20.00: LDP Donza B - Dames  
18-10-2019 19.30: Dames - BBC Wildcats Gavere A  
27-10-2019 17.00: DBC Duopaint Osiris Aalst C - Dames  
01-11-2019 19.30: Dames - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen A  
09-11-2019 18.30: Tigers Evergem A - Dames  
24-11-2019 10.30: BJM-Gembas Knesselare A - Dames  
29-11-2019 19.30: Dames - BBC Olympia Denderleeuw A  
08-12-2019 15.00: Gent-Oost Eagles A - Dames  
12-01-2020 11.15: Sgolba Aalter A - Dames  
17-01-2020 19.30: Dames - Koninklijke Sint-Niklase Condors A  
24-01-2020 19.30: Dames - Amon Jeugd Gentson C  
07-02-2020 19.30: Dames - LDP Donza B  
15-02-2020 18.45: BBC Wildcats Gavere A - Dames  
21-02-2020 19.30: Dames - DBC Duopaint Osiris Aalst C  
28-02-2020 19.30: Dames - Tigers Evergem A  
07-03-2020 18.15: Blue Rocks Ronse-Kluisbergen A - Dames  
13-03-2020 19.30: Dames - BJM-Gembas Knesselare A  
27-03-2020 19.30: Dames - Gent-Oost Eagles A  
05-04-2020 15.00: BBC Olympia Denderleeuw A - Dames  

Heren A

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

10-08-2019 20.00: BJM-Gembas Knesselare D - Heren A  
10-08-2019 : Heren A - Sgolba Aalter B  
24-08-2019 : Haantjes-Fireballs Oudenaarde C - Heren A  
31-08-2019 19.00: Heren A - BBC Expo Denderleeuw A  

Heren B

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

U16

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30 - 19u00 + donderdag 17u30 - 19u00
Thuiswedstrijden: zaterdag 14u00
Coach: Jari Van Bocxlaer
Spelers: Aykut Acar, Ziggy Ceulemans, Xander Cousens, Lander De Meulenaere, Senne Dequeecker, Kasper Meeuwes, Jano Van De Moortele, Ferre Van Peteghem, Taha Yilmaz
Peter: Dirk Meeuwes

Wedstrijden

U12 A

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30-19u00 + vrijdag 18u00-19u30
Thuiswedstrijden: zaterdag 12u00
Coach: Geoffrey Schalckens
Spelers:Idris Aksoy, Ilyas Aksoy, Marthe De Meulenare ,Ayah Haihoud, Demircan Ozturk, Lander Van Der Heyden, Jasper Van Moeseke, Jozefien Van Peteghem, Norah Vercauteren

Wedstrijden

U12 B

Image
Trainingsuren: woensdag van 17u30 tot 19u00 + vrijdag van 18u00 tot 19u30
Thuiswedstrijden: zaterdag 14u00
Coach: Robin De Praeter
Spelers: Matthias Cornelis, Yana Coussens, Kamiel De Rooze, Roel De Rudder, Siete Dequeecker, Tatiana Van Duyse

Wedstrijden

U10

Image
Trainingsuren: maandag 17u00 tot 18u30 + woensdag 17u00 tot 18u30
Thuiswedstrijden: zaterdag 10u00
Coach: Jano Van De Moortele
Spelers:

Wedstrijden

Beginners

Image
Trainingsuren: maandag 18u00 tot 19u00 + woensdag 18u00 tot 19u00
Thuiswedstrijden: /
Coach: Tony Coussens
Spelers:

Wedstrijden

Recreanten

Image
Trainingsuren: dinsdag 19u00 tot 20u00
Thuiswedstrijden: /
Coach: Kurt S.
Spelers:

Wedstrijden

Onze sponsors

Documenten

Evenementen

Evenement

12e BBC-Quiz

vrijdag 22 februari

Evenement

Spaghettislag

Zondag 24 maart