Nieuws

De dames van BBC Lokeren organiseren voor het eerst een spaghettislag op zondag 24 maart 2019.
Prijs volwassenen: 12€
Prijs kinderen: 8€
Inschrijving op bbclokeren.be/spaghettislag
Klik hier voor info & inschrijvingen.
Op vrijdag 22 februari organiseren wij onze 12e BBC-quiz.
Heel wat vragen over: actualiteit, film, muziek, aardrijkskunde, geschiedenis, sport, varia, kunst, literatuur, natuur, toerisme, ...
Voor iedereen is er een prijs voorzien!
De quiz zelf gaat door in Waasmunster.
Klik hier voor info & inschrijvingen.
De kerststage zal doorgaan op donderdag 27 en vrijdag 28 december 2018.
Een 2-daags basketbalkamp georganiseerd door BBC Lokeren van 9u30-16u.
Online inschrijvingsformulier
Klik hier voor info & inschrijvingen.

Wedstrijden deze week

van 15-08-2019 t.e.m. 28-08-2019

Zaterdag 18.30: Dames - BC Cobras Schoten-Brasschaat B   41- 51
Zondag  15.00: Heren A - Onderons Grembergen B   65- 61
Vrijdag  19.00: Dames - BJM-Gembas Knesselare A  
Zaterdag 18.00: Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde C - Heren A  

Wedstrijden volgende week

van 22-08-2019 t.e.m. 28-08-2019

Vrijdag  19.00: Dames - BJM-Gembas Knesselare A  
Zaterdag 18.00: Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde C - Heren A  

Clubinfo

Onze club bevindt zich op onderstaand adres:
Sportlaan 2
9160 Lokeren

voorzitter@bbclokeren.be

Uitrusting seniors: groen - groen
Uitrusting jeugd: groen - groen

Trainingsuren: zie ploegen

72 spelers
10 coaches
8 ploegen
50 jaar

Ploegen

Dames

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

11-08-2019 15.00: BBC Olympia Denderleeuw B - Dames   49- 43
17-08-2019 18.30: Dames - BC Cobras Schoten-Brasschaat B   41- 51
23-08-2019 19.00: Dames - BJM-Gembas Knesselare A  
30-08-2019 19.00: Dames - Amon Jeugd Gentson C  
31-08-2019 18.30: Sgolba Aalter A - Dames  
13-09-2019 19.30: Dames - Sgolba Aalter A  
28-09-2019 16.30: Amon Jeugd Gentson C - Dames  
05-10-2019 18.00: Koninklijke Sint-Niklase Condors A - Dames  
13-10-2019 15.00: LDP Donza B - Dames  
18-10-2019 19.30: Dames - BBC Wildcats Gavere A  
26-10-2019 16.30: DBC Duopaint Osiris Aalst C - Dames  
09-11-2019 14.30: Tigers Evergem A - Dames  
24-11-2019 10.30: BJM-Gembas Knesselare A - Dames  
29-11-2019 19.30: Dames - BBC Olympia Denderleeuw A  
08-12-2019 15.00: Gent-Oost Eagles A - Dames  
20-12-2019 19.30: Dames - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen A  
12-01-2020 11.15: Sgolba Aalter A - Dames  
17-01-2020 19.30: Dames - Koninklijke Sint-Niklase Condors A  
24-01-2020 19.30: Dames - Amon Jeugd Gentson C  
07-02-2020 19.30: Dames - LDP Donza B  
15-02-2020 18.45: BBC Wildcats Gavere A - Dames  
21-02-2020 19.30: Dames - DBC Duopaint Osiris Aalst C  
28-02-2020 19.30: Dames - Tigers Evergem A  
07-03-2020 18.15: Blue Rocks Ronse-Kluisbergen A - Dames  
13-03-2020 19.30: Dames - BJM-Gembas Knesselare A  
27-03-2020 19.30: Dames - Gent-Oost Eagles A  
05-04-2020 15.00: BBC Olympia Denderleeuw A - Dames  

Heren A

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

10-08-2019 20.00: BJM-Gembas Knesselare D - Heren A   49- 65
18-08-2019 15.00: Heren A - Onderons Grembergen B   65- 61
24-08-2019 18.00: Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde C - Heren A  
28-08-2019 19.00: Heren A - Sgolba Aalter B  
31-08-2019 19.00: Heren A - BBC Expo Denderleeuw A  
14-09-2019 18.00: Heren A - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen B  
21-09-2019 16.30: BC Lede C - Heren A  
28-09-2019 18.00: Heren A - Remant Basics Melsele-Beveren D  
06-10-2019 14.30: BJM-Gembas Knesselare D - Heren A  
13-10-2019 18.00: Heren A - BBC Scheldejeugd Temse C  
20-10-2019 17.00: LDP Donza R - Heren A  
26-10-2019 18.00: Heren A - BBC Wuitens Hamme B  
02-11-2019 20.30: BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg A - Heren A  
23-11-2019 18.00: BBC Falco Gent D - Heren A  
30-11-2019 18.00: Heren A - BBC Eksaarde B  
07-12-2019 16.30: BBC Helios Ford Zottegem C - Heren A  
14-12-2019 14.00: Heren A - Tigers Evergem B  
04-01-2020 20.00: Heren A - BJM-Gembas Knesselare D  
11-01-2020 18.15: Blue Rocks Ronse-Kluisbergen B - Heren A  
18-01-2020 18.00: Heren A - BC Lede C  
25-01-2020 18.00: Remant Basics Melsele-Beveren D - Heren A  
08-02-2020 16.00: BBC Scheldejeugd Temse C - Heren A  
15-02-2020 18.00: Heren A - LDP Donza R  
22-02-2020 18.30: BBC Wuitens Hamme B - Heren A  
07-03-2020 18.00: Heren A - BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg A  
14-03-2020 18.00: Heren A - BBC Falco Gent D  
28-03-2020 18.00: Heren A - BBC Helios Ford Zottegem C  
04-04-2020 18.45: BBC Eksaarde B - Heren A  
25-04-2020 20.30: Tigers Evergem B - Heren A  

U16

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30 - 19u00 + donderdag 17u30 - 19u00
Thuiswedstrijden: zaterdag 14u00
Coach: Jari Van Bocxlaer
Spelers: Aykut Acar, Ziggy Ceulemans, Xander Cousens, Lander De Meulenaere, Senne Dequeecker, Kasper Meeuwes, Jano Van De Moortele, Ferre Van Peteghem, Taha Yilmaz
Peter: Dirk Meeuwes

Wedstrijden

14-09-2019 16.00: U16 - Koninklijke Sint-Niklase Condors B  
21-09-2019 11.30: BBC Scheldejeugd Temse A - U16  
29-09-2019 11.00: BBC Assenede A - U16  
05-10-2019 16.00: U16 - Tigers Evergem A  
12-10-2019 16.30: BBC Eksaarde A - U16  
19-10-2019 16.00: U16 - BBC Scheldejeugd Temse A  
27-10-2019 10.00: BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke A - U16  
09-11-2019 15.30: Koninklijke Sint-Niklase Condors B - U16  
16-11-2019 16.00: U16 - BBC Eksaarde A  
24-11-2019 17.00: Tigers Evergem A - U16  
30-11-2019 16.00: U16 - BBC Assenede A  
14-12-2019 12.00: U16 - BBC Scheldejeugd Temse A  
21-12-2019 14.30: BBC Houtem A - U16  

U14

Image
Trainingsuren: woensdag van 17u30 tot 19u00 + vrijdag van 18u00 tot 19u30
Thuiswedstrijden: zaterdag 14u00
Coach: -
Spelers:Idris Aksoy, Ilyas Aksoy, Marthe De Meulenare ,Ayah Haihoud, Demircan Ozturk, Lander Van Der Heyden, Jasper Van Moeseke, Jozefien Van Peteghem, Norah Vercauteren

Wedstrijden

21-09-2019 14.00: U14 - Onderons Grembergen A  
05-10-2019 14.00: U14 - B.B.C. Zele A  
13-10-2019 16.00: U14 - Wasocub Waasmunster A  
03-11-2019 14.00: U14 - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen A  
09-11-2019 14.00: U14 - Silaba Zelzate A  
30-11-2019 14.00: U14 - BBC Eksaarde A  

U12

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30-19u00 + vrijdag 18u00-19u30
Thuiswedstrijden: zaterdag 12u00
Coach: -
Spelers:Matthias Cornelis, Yana Coussens, Kamiel De Rooze, Roel De Rudder, Siete Dequeecker, Tatiana Van Duyse

Wedstrijden

14-09-2019 14.45: Amon Jeugd Gentson A - U12  
21-09-2019 12.00: U12 - Geranimo Bornem Basket B  
28-09-2019 15.00: BBC Glory Bazel A - U12  
05-10-2019 12.00: U12 - Wasocub Waasmunster A  
12-10-2019 09.00: Remant Basics Melsele-Beveren B - U12  
19-10-2019 09.30: Geranimo Bornem Basket B - U12  
03-11-2019 12.00: U12 - BBC Houtem A  
09-11-2019 09.00: BBC Wuitens Hamme A - U12  
16-11-2019 12.00: U12 - Remant Basics Melsele-Beveren B  
24-11-2019 15.00: Wasocub Waasmunster A - U12  
30-11-2019 12.00: U12 - BBC Glory Bazel A  
07-12-2019 12.00: U12 - BBC Wuitens Hamme A  
14-12-2019 10.00: U12 - KBBC Upkot Sparta Laarne A  

U10

Image
Trainingsuren: maandag 17u00 tot 18u30 + woensdag 17u00 tot 18u30
Thuiswedstrijden: zaterdag 10u00
Coach: Jano Van De Moortele
Spelers:

Wedstrijden

22-09-2019 12.00: B.B.C. Zele A - U10  
28-09-2019 15.15: BBC Wuitens Hamme A - U10  
05-10-2019 10.00: U10 - Koninklijke Sint-Niklase Condors C  
12-10-2019 14.40: BBC Eksaarde A - U10  
19-10-2019 10.00: U10 - B.B.C. Zele A  
10-11-2019 13.15: Wasocub Waasmunster A - U10  
16-11-2019 10.00: U10 - BBC Eksaarde A  
24-11-2019 09.30: Koninklijke Sint-Niklase Condors C - U10  
30-11-2019 12.00: U10 - BBC Wuitens Hamme A  
07-12-2019 10.00: U10 - Wasocub Waasmunster A  

Beginners

Image
Trainingsuren: maandag 18u00 tot 19u00 + woensdag 18u00 tot 19u00
Thuiswedstrijden: /
Coach: Tony Coussens
Spelers:

Wedstrijden

Recreanten

Image
Trainingsuren: dinsdag 19u00 tot 20u00
Thuiswedstrijden: /
Coach: Kurt S.
Spelers:

Wedstrijden

Onze sponsors

Documenten

Evenementen

Evenement

12e BBC-Quiz

vrijdag 22 februari

Evenement

Spaghettislag

Zondag 24 maart