Nieuws

Beste bezoekers,  

Vanaf 20 november zullen ALLE thuiswedstrijden een half uur later beginnen dan jullie gewoon zijn.  Let op: de vrijdagmatchen van de dames blijven ongewijzigd.  Alle wijzigingen zijn ondertussen op alle kalenders aangebracht.

Dit jaar organiseren wij opnieuw een kerststage voor kinderen van 8 tot en met 16 jaar
Prijs voor 3 dagen: €100.00
Prijs voor 1 dag: €40.00
Inschrijving op bbclokeren.be/kerststage 


Klik hier voor info & inschrijvingen.

Wegens te veel covid besmettingen, ouders, spelers en coaches in quarantaine en speler in vakantie, zal er in de week van 1 tot en met 5 november GEEN trainingen zijn.  De wedstrijden zullen WEL gespeeld worden.  Indien een wedstrijd weg valt, zal je hierover in een apart bericht verwittigd worden.  

Wedstrijden deze week

van 02-12-2021 t.e.m. 08-12-2021

Zaterdag 12.30: U10 A - KBBC Eksaarde A  
Zaterdag 14.30: BBC Lokeren M12 A - Amon Jeugd Gentson M12 A  
Zaterdag 16.30: U14 Meisjes - Insurea Kontich Wolves M14 B  
Zaterdag 10.00: B.B.C. Zele A - U10 B  
Zaterdag : Amon Jeugd Gentson C - U14  
Zaterdag 14.30: U12 B - Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren B  
Zaterdag 11.00: Gent-Oost Eagles B - U12 A  
Zaterdag : Dames - BBC Olympia Denderleeuw A  
Zondag  15.00: Basket Meetjesland C - Heren A  
Zondag  14.15: Silaba Zelzate A - BBC Lokeren Z  
Zondag  14.30: U12 A - BBC Helios SanoRice Zottegem A  

Wedstrijden volgende week

van 09-12-2021 t.e.m. 15-12-2021

Zaterdag : Koninklijke Sint-Niklase Condors A - Dames  
Zaterdag : U12 B - Koninklijke Sint-Niklase Condors C  
Zaterdag 12.30: U10 A - Gent-Oost Eagles B  
Zaterdag 16.30: U10 B - BBC Wuitens Hamme A  
Zaterdag 20.30: BBC Lokeren Z - Bolas Dendermonde A  
Zaterdag 14.30: BBC Lokeren M12 A - BJM-Gembas Knesselare M12 A  
Zaterdag 18.30: Heren A - KBBC Bavi Gent D  
Zaterdag 11.00: KBBC Eksaarde A - U12 A  

Clubinfo

Onze club bevindt zich op onderstaand adres:
Sportlaan 2
9160 Lokeren

voorzitter@bbclokeren.be

Uitrusting seniors: groen - groen
Uitrusting jeugd: groen - groen

Trainingsuren: zie ploegen

160 spelers
18 coaches
15 ploegen
52 jaar

Ploegen

Dames

Image
Trainingsuren: Dinsdag 19u-20u30, Donderdag 19u30-21u
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

31-08-2021 19.00: Dames - Onderons Grembergen A   33- 49
05-09-2021 15.00: Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren B - Dames   20- 0 BFOR
11-09-2021 20.30: KBBC Bavi Gent A - Dames   41- 44
12-09-2021 15.00: Gent-Oost Eagles A - Dames   75- 38
18-09-2021 20.15: BC Asse-Ternat B - Dames   0- 20 AFOR
24-09-2021 20.00: Dames - Amon Jeugd Gentson C   37- 59
03-10-2021 11.15: Sgolba Aalter A - Dames   64- 51
08-10-2021 20.00: Dames - BBC Wildcats Gavere B   42- 80
17-10-2021 15.00: Dames - BBC Houtem B   41- 60
24-10-2021 15.45: Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde A - Dames   45- 51
13-11-2021 18.15: Blue Rocks Ronse-Kluisbergen A - Dames   69- 28
19-11-2021 20.00: Dames - Gent-Oost Eagles A   44- 46
28-11-2021 17.00: DBC Osiris Okapi Aalst C - Dames   63- 29
04-12-2021 : Dames - BBC Olympia Denderleeuw A  
11-12-2021 : Koninklijke Sint-Niklase Condors A - Dames  
17-12-2021 : Dames - Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren A  
08-01-2022 18.30: BJM-Gembas Knesselare B - Dames  
15-01-2022 16.30: Amon Jeugd Gentson C - Dames  
22-01-2022 18.30: Dames - Sgolba Aalter A  
06-02-2022 17.00: BBC Wildcats Gavere B - Dames  
12-02-2022 16.30: BBC Houtem B - Dames  
19-02-2022 20.30: Dames - Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde A  
27-02-2022 17.00: BBC Olympia Denderleeuw A - Dames  
04-03-2022 20.00: Dames - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen A  
13-03-2022 15.00: Gent-Oost Eagles A - Dames  
25-03-2022 20.00: Dames - DBC Osiris Okapi Aalst C  
08-04-2022 20.00: Dames - Koninklijke Sint-Niklase Condors A  
24-04-2022 17.00: Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren A - Dames  
29-04-2022 20.00: Dames - BJM-Gembas Knesselare B  

Heren A

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach: Geoffrey Schalckens
Spelers:

Wedstrijden

28-08-2021 18.15: B.B.C. Zele B - Heren A   34- 45
04-09-2021 18.00: Heren A - Salamander   36- 55
12-09-2021 17.00: Heren A - KBBC Bavi Gent B   49- 81
18-09-2021 18.00: Heren A - Onderons Grembergen A   42- 59
25-09-2021 18.15: Blue Rocks Ronse-Kluisbergen B - Heren A   64- 56
02-10-2021 18.00: Heren A - BBC Assenede A   39- 55
16-10-2021 18.00: Heren A - Gent-Oost Eagles D   39- 60
30-10-2021 18.00: Heren A - Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde C   68- 55
06-11-2021 17.00: BBC Bazel B - Heren A   0- 20 AFOR
13-11-2021 18.00: Heren A - BJM-Gembas Knesselare C   58- 85
21-11-2021 14.00: BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke B - Heren A   59- 58
27-11-2021 18.30: Heren A - BBC Wildcats Gavere B   70- 40
05-12-2021 15.00: Basket Meetjesland C - Heren A  
11-12-2021 18.30: Heren A - KBBC Bavi Gent D  
08-01-2022 18.30: Heren A - BBC United Ninove C  
15-01-2022 18.30: Heren A - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen B  
22-01-2022 19.30: BBC Assenede A - Heren A  
12-02-2022 19.00: Gent-Oost Eagles D - Heren A  
19-02-2022 17.00: Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde C - Heren A  
26-02-2022 18.00: Heren A - BBC Bazel B   20- 0 BFOR
05-03-2022 18.30: BJM-Gembas Knesselare C - Heren A  
12-03-2022 18.30: Heren A - BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke B  
27-03-2022 13.15: BBC Wildcats Gavere B - Heren A  
02-04-2022 18.30: Heren A - Basket Meetjesland C  
09-04-2022 18.15: KBBC Bavi Gent D - Heren A  
30-04-2022 17.30: BBC United Ninove C - Heren A  

Heren Z

Image
Trainingsuren:Maandag 19u-20u30 (SLC)
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

25-09-2021 20.30: BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg A - BBC Lokeren Z   88- 30
09-10-2021 16.30: BBC Helios SanoRice Zottegem D - BBC Lokeren Z   101- 46
16-10-2021 20.00: BBC Lokeren Z - BBC Wildcats Gavere A   48- 72
23-10-2021 18.30: BBC Wuitens Hamme B - BBC Lokeren Z   101- 51
06-11-2021 18.00: Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren D - BBC Lokeren Z   83- 61
13-11-2021 20.00: BBC Lokeren Z - BBC Vesting Denderleeuw A   53-125
14-11-2021 14.00: BBC Lokeren Z - BBC Houtem C   52- 69
20-11-2021 16.00: BBC Scheldejeugd Temse C - BBC Lokeren Z   96- 34
27-11-2021 : BBC Lokeren Z - KBBC Eksaarde B  
05-12-2021 14.15: Silaba Zelzate A - BBC Lokeren Z  
11-12-2021 20.30: BBC Lokeren Z - Bolas Dendermonde A  
17-12-2021 21.00: BBC Olympia Denderleeuw C - BBC Lokeren Z  
08-01-2022 20.30: BBC Lokeren Z - BBC Erembodegem B  
15-01-2022 20.30: BBC Lokeren Z - BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg A  
22-01-2022 16.15: BBC Houtem C - BBC Lokeren Z  
05-02-2022 20.30: BBC Lokeren Z - BBC Helios SanoRice Zottegem D  
12-02-2022 16.30: BBC Wildcats Gavere A - BBC Lokeren Z  
19-02-2022 18.30: BBC Lokeren Z - BBC Wuitens Hamme B  
26-02-2022 20.30: BBC Lokeren Z - Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren D  
06-03-2022 17.00: BBC Vesting Denderleeuw A - BBC Lokeren Z  
12-03-2022 20.30: BBC Lokeren Z - BBC Scheldejeugd Temse C  
26-03-2022 18.15: KBBC Eksaarde B - BBC Lokeren Z  
02-04-2022 20.30: BBC Lokeren Z - Silaba Zelzate A  
09-04-2022 19.00: Bolas Dendermonde A - BBC Lokeren Z  
23-04-2022 20.30: BBC Lokeren Z - BBC Olympia Denderleeuw C  
01-05-2022 16.50: BBC Erembodegem B - BBC Lokeren Z  

U18

Image
Trainingsuren: woensdag 19u00 - 20u30 + vrijdag 18u00 - 19u30
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:
Peter:

Wedstrijden

12-09-2021 13.00: U18 - Tigers Evergem A   45- 44
18-09-2021 12.30: KBBC Bavi Gent A - U18   72- 44
26-09-2021 11.00: Basket Meetjesland A - U18   56- 46
02-10-2021 14.00: U18 - BBC Scheldejeugd Temse A   49- 42
09-10-2021 14.00: U18 - LDP Donza C   55- 57
17-10-2021 11.00: Tigers Evergem A - U18   38- 51
23-10-2021 14.00: U18 - KBBC Bavi Gent A   45- 67
30-10-2021 12.00: Panters Baasrode A - U18   0- 20 AFOR
06-11-2021 14.00: BBC Scheldejeugd Temse A - U18   51- 51
13-11-2021 16.00: U18 - Basket Meetjesland A   51- 50
21-11-2021 09.30: LDP Donza C - U18   59- 44
27-11-2021 : U18 - Tigers Evergem A  
09-01-2022 13.00: BBC Olympia Denderleeuw A - U18  

U16 Jongens

Image
Trainingsuren: maandag van 19u tot 20u30 + vrijdag van 18u tot 19u30
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

12-09-2021 13.00: BBC Lokeren J16 A - Panters Baasrode J16 A   14- 94
18-09-2021 16.30: KBBC Bavi Gent J16 A - BBC Lokeren J16 A   66- 37
26-09-2021 14.00: Onderons Grembergen J16 A - BBC Lokeren J16 A   22- 50
02-10-2021 12.00: BBC Lokeren J16 A - B.B.C. Zele J16 A   88- 40
09-10-2021 12.00: BBC Lokeren J16 A - KBBC Eksaarde J16 A   28- 65
16-10-2021 13.00: Basket Meetjesland J16 A - BBC Lokeren J16 A   76- 37
23-10-2021 12.00: BBC Lokeren J16 A - KBBC Bavi Gent J16 A   49- 61
31-10-2021 14.00: LDP Donza J16 B - BBC Lokeren J16 A   63- 45
06-11-2021 10.00: B.B.C. Zele J16 A - BBC Lokeren J16 A   34- 65
13-11-2021 12.00: BBC Lokeren J16 A - Onderons Grembergen J16 A   47- 30
20-11-2021 09.30: KBBC Eksaarde J16 A - BBC Lokeren J16 A   72- 29
27-11-2021 12.30: BBC Lokeren J16 A - Basket Meetjesland J16 A   32- 77
08-01-2022 12.30: BBC Lokeren J16 A - Sgolba Aalter J16 A  

U14 Meisjes

Image
Trainingsuren: maandag van 17u30 tot 19u00 + dinsdag van 17u30 tot 19u00
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach:
Spelers:

U14 Jongens

Image
Trainingsuren: woensdag van 19u tot 20u30 + donderdag van 18u tot 19u30 (SHO)
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

12-09-2021 15.00: U14 - Amon Jeugd Gentson B   1-125
18-09-2021 16.00: U14 - KBBC Eksaarde A   16-112
25-09-2021 16.00: U14 - KBBC Bavi Gent B   28- 40
03-10-2021 17.00: Onderons Grembergen B - U14   42- 40
09-10-2021 16.00: U14 - BBC Falco Gent D   36- 75
16-10-2021 16.00: U14 - Amon Jeugd Gentson C   49- 36
23-10-2021 15.00: KBBC Eksaarde A - U14   103- 17
06-11-2021 16.00: U14 - Onderons Grembergen B   39- 48
14-11-2021 11.30: KBBC Bavi Gent B - U14   60- 34
20-11-2021 14.00: BBC Falco Gent D - U14   68- 22
21-11-2021 11.00: BBC Olympia Denderleeuw A - U14   58- 36
04-12-2021 : Amon Jeugd Gentson C - U14  
08-01-2022 16.30: KBBC Bavi Gent A - U14  

U12 A

Image
Trainingsuren: maandag 17u30-19u00 + donderdag 17u30-19u00
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

12-09-2021 12.00: BBC Assenede B - U12 A   2-134
18-09-2021 12.00: BBC Falco Gent C - U12 A   46- 31
25-09-2021 16.00: U12 A - Tigers Evergem B   63- 25
02-10-2021 16.00: U12 A - Gent-Oost Eagles B   31- 45
16-10-2021 09.00: Amon Jeugd Gentson C - U12 A   27- 65
23-10-2021 16.00: U12 A - BBC Falco Gent C   47- 43
14-11-2021 09.00: Tigers Evergem B - U12 A   18- 70
20-11-2021 17.00: U12 A - BBC Assenede B   106- 10
27-11-2021 16.30: U12 A - Amon Jeugd Gentson C   70- 30
04-12-2021 11.00: Gent-Oost Eagles B - U12 A  
05-12-2021 14.30: U12 A - BBC Helios SanoRice Zottegem A  
11-12-2021 11.00: KBBC Eksaarde A - U12 A  
08-01-2022 16.30: U12 A - BJM-Gembas Knesselare A  

U12 B

Image
Trainingsuren: woensdag 17u30-19u + vrijdag 18u-19u30
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

12-09-2021 17.00: U12 B - Gent-Oost Eagles D   0- 20 AFOR
25-09-2021 14.00: U12 B - Silaba Zelzate A   20- 0 BFOR
02-10-2021 13.00: Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren B - U12 B   69- 18
09-10-2021 12.00: B.B.C. Zele A - U12 B   37- 37
16-10-2021 14.00: U12 B - BBC Wuitens Hamme A   27- 53
23-10-2021 15.30: Koninklijke Sint-Niklase Condors C - U12 B   36- 30
14-11-2021 10.00: Silaba Zelzate A - U12 B   0- 20 AFOR
20-11-2021 : U12 B - B.B.C. Zele A  
27-11-2021 09.00: BBC Wuitens Hamme A - U12 B   53- 47
04-12-2021 14.30: U12 B - Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren B  
11-12-2021 : U12 B - Koninklijke Sint-Niklase Condors C  

U12 Meisjes

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30-19u + woensdag 17u30-19u
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

U10 A

Image
Trainingsuren: woensdag 16u30 tot 17u30 + vrijdag 17u tot 18u
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

25-09-2021 12.00: U10 A - KBBC Wasocub Waasmunster vzw A   1- 1
02-10-2021 09.30: Gent-Oost Eagles B - U10 A   1- 1
09-10-2021 15.30: LDP Donza C - U10 A   1- 1
16-10-2021 12.00: U10 A - KBBC Bavi Gent B   1- 1
23-10-2021 09.00: KBBC Eksaarde A - U10 A   1- 1
14-11-2021 13.15: KBBC Wasocub Waasmunster vzw A - U10 A   1- 1
20-11-2021 12.30: U10 A - LDP Donza C   1- 1
27-11-2021 : KBBC Bavi Gent B - U10 A   1- 1
04-12-2021 12.30: U10 A - KBBC Eksaarde A  
11-12-2021 12.30: U10 A - Gent-Oost Eagles B  

U10 B

Image
Trainingsuren: woensdag 16u30 tot 17u30 + vrijdag 17u00 tot 18u00
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

25-09-2021 14.00: U10 B - Koninklijke Sint-Niklase Condors C   1- 1
02-10-2021 09.00: BBC Wuitens Hamme A - U10 B   1- 1
09-10-2021 16.00: U10 B - KBBC Sparta Laarne B   1- 1
16-10-2021 15.00: BBC Falco Gent C - U10 B   1- 1
23-10-2021 16.00: U10 B - B.B.C. Zele A   1- 1
13-11-2021 11.30: Koninklijke Sint-Niklase Condors C - U10 B   1- 1
27-11-2021 16.30: U10 B - BBC Falco Gent C   1- 1
04-12-2021 10.00: B.B.C. Zele A - U10 B  
11-12-2021 16.30: U10 B - BBC Wuitens Hamme A  
18-12-2021 11.00: KBBC Sparta Laarne B - U10 B  

U8

Image
Trainingsuren: woensdag 16u30 tot 17u30 + vrijdag 17u00 tot 18u00
Thuiswedstrijden:
Coach: Tony Coussens
Spelers:

Wedstrijden

Recreanten

Image
Trainingsuren: Dinsdag 19u30-20u30
Thuiswedstrijden: /
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

Onze sponsors

Documenten

Evenementen

Evenement

Kerststage 2021

27, 28 en 29/12/2021